Edebiyat Gazetesi’nin On Birinci Sayısı Yayında

Çıktı alınıp okunabilen Edebiyat Gazetesi’ni edebiyatseverler çevrimiçi olarak Magzter, Google Play Kitaplar ve edebiyatgazetesi.com üzerinden de ücre

Genel Yayın Yönetmenliğini Yücel Aydın’ın yaptığı Edebiyat Gazetesi’nin manşetinde Cansu Işık’ın Yaşar Kemal Edebiyatı ve Sarı Sıcak Çukurova başlıklı yazısı yer alıyor. Söyleşi bölümünde Alaska Yayınlarından çıkan Nefes kitabının yazarı Esra Kuran ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Edebiyat Gazetesi

Editörlüğünü S. Ali Ellikci’nin üstlendiği Edebiyat Gazetesi’nin aralık sayısında Mehdi Ne Zaman gelecek isimli yazısıyla Orkun Cabi, Aşk ve Edebiyat isimli yazısıyla Mehmet Sayan, Mevsim Dönüşü isimli yazısıyla İsmail Hilal, Toplumsal Duyarsızlık isimli yazısıyla Fırat Kasap, Gündüz Düşü isimli öyküsüyle Hüseyin Avni Cengiz, Sevgi Felsefesi isimli yazısıyla Deniz Sarıtop, Kara Yaz(g)ı isimli öyküsüyle Tan Doğan, Kentin Hafızası Kahvehaneler isimli yazısıyla Umut Özkan yer aldı.

Çıktı alınıp okunabilen Edebiyat Gazetesi’ni edebiyatseverler çevrimiçi olarak Magzter, Google Play Kitaplar ve edebiyatgazetesi.com üzerinden de ücretsiz okuyabilirler. Gazeteyi cihazınıza indirip okumak için tıklayınız.

1932-2024 © Edebiyat Gazetesi
ISSN 2980-0447