Edebiyat Gazetesi’nin On Beşinci Sayısı Yayında

Genel Yayın Yönetmenliğini Yücel Aydın’ın yaptığı Edebiyat Gazetesi’nin manşetinde Fırat Kasap’ın Edebiyat ve Sinemada Argo başlıklı yazısı yer alıyor. Söyleşi bölümünde Aksaray Yöresi Halk Oyunları kitabının yazarı Esra Aslan Türkcü ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Edebiyat Gazetesi Sayı 15

Editörlüğünü S. Ali Ellikci’nin üstlendiği Edebiyat Gazetesi’nin nisan sayısında Kemancı başlıklı şiiriyle Şeyma Esma Yaşar, Edebiyat Yapma Kardeşim başlıklı yazısıyla Umut Özkan, Dönülmez Göçlerin Zamanı başlıklı şiiriyle Sinan Hüseyin, Edebiyatımızda Gerçekçi Anlatılar ve Mücadele Ruhu başlıklı yazısıyla Mehmet Sayan, Güz başlıklı yazısıyla Meryem Gökdağ, Veda başlıklı yazısıyla Rumuz Güz, Armudun İtibarı İade Edilsin başlıklı yazısıyla Orkun Cabi, Tango başlıklı yazısıyla Kadir Ersoy, İnadına Makas başlıklı yazısıyla Hüseyin Avni Cengiz yer aldı.

Alaska Yayınları bünyesinde iki yıldır yayın yapan Edebiyat Gazetesi’ni edebiyatseverler çevrimiçi olarak Magzter, Google Play Kitaplar ve edebiyatgazetesi.com üzerinden ücretsiz okuyabilirler. Gazeteyi cihazınıza indirip okumak için tıklayınız.

1932-2024 © Edebiyat Gazetesi
ISSN 2980-0447