Edebiyat Gazetesi’nin On İkinci Sayısı Yayında

0

Genel Yayın Yönetmenliğini Yücel Aydın’ın yaptığı Edebiyat Gazetesi’nin manşetinde Cansu Işık’ın Orhan Pamuk’un Edebiyat Sanatına Kazandırdıkları başlıklı yazısı yer alıyor. Söyleşi bölümünde Hicaz Seyahati kitabının yazarı Mehmet Ali Talayhan ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Edebiyat Gazetesi, Sayı 12

Editörlüğünü S. Ali Ellikci’nin üstlendiği Edebiyat Gazetesi’nin ocak sayısında Özgür Edebiyat ve Toplumun Ahlaki Çöküşü isimli yazısıyla Mehmet Sayan, Bir Yaşamın Aynası isimli öyküsüyle Yücel Aydın, Mor Menekşeler isimli öyküsüyle Akif Akın Cabı, Eşkıya Edebiyatı isimli yazısıyla Fırat Kasap, Sosyal Medyanın Asosyalliği isimli yazısıyla Mehmet Memdoğlu, Bir Şey Yapmalı isimli yazısıyla S. Ali Ellkci, Yekûn isimli şiiriyle Tan Doğan, Yağmur Damlasının Aşkı isimli şiiriyle Orkun Cabi ve Umut Özkan tarafından aktarılan ve tarihi bir belge niteliğinde olan 28.12.1972 tarihli Yaşar Kemal’in İlhan Başgöz’e Mektubu yer aldı.

Alaska Yayınları bünyesinde birinci yaşını kutlayan Edebiyat Gazetesi’ni edebiyatseverler çevrimiçi olarak Magzter, Google Play Kitaplar ve edebiyatgazetesi.com üzerinden ücretsiz okuyabilirler. Gazeteyi cihazınıza indirip okumak için tıklayınız.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

1932-2024 © Edebiyat Gazetesi
ISSN 2980-0447