Edebiyat Gazetesi’nin Onuncu Sayısı Yayında

Edebiyat Gazetesi’nin onuncu sayısı okuyucuyla buluştu.

Genel Yayın Yönetmenliğini Yücel Aydın’ın yaptığı Edebiyat Gazetesi’nin manşetinde Cansu Işık’ın Erken Cumhuriyet Dönemi Türk Romanı Hakkında Düşünsel Bir Çerçeve başlıklı yazısı yer alıyor. Kitap tanıtım bölümünde Mavi Melek Sulu, geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan Sesini Arayan Irmak isimli kitabı değerlendirdi.

Edebiyat Gazetesi Sayı 10

Editörlüğünü Veysel Altunbay’ın üstlendiği Edebiyat Gazetesi’nin kasım sayısında Beklenen isimli şiiriyle Deniz Sarıtop, Mezopotamya’da Edebiyat ve Sanat isimli yazısıyla Mehmet Sayan, Masal Kentinden Distopya Kentine başlıklı yazısıyla Yasemin Cebeci, Kültür ve Gençlik isimli yazısıyla Mehmet Memdoğlu, Kâğıt ve Kalem isimli şiiriyle Ahmet Yılmaz Tuncer, Gemi isimli öyküsüyle Hüseyin Avni Cengiz, Folklor Şiire Düşman mı isimli yazısıyla Fırat Kasap, Bu Toprağın Müziği isimli yazısıyla Umut Özkan, Yüzüncü Yıl isimli şiiriyle Yücel Aydın, Karmaşa isimli yazısıyla İsmail Hilal, Sms isimli öyküsüyle Azerbaycanlı Yazar Habil Yaşar, Posta Güvercini isimli öyküsüyle Mustafa Orkun Cabi, Filistin isimli yazısıyla Mehmet Ali Talayhan yer aldı.

Çıktı alınıp okunabilen Edebiyat Gazetesi’ni edebiyatseverler çevrimiçi olarak Magzter, Google Play Kitaplar ve edebiyatgazetesi.com üzerinden de ücretsiz okuyabilirler. Gazeteyi cihazınıza indirip okumak için tıklayınız.

1932-2024 © Edebiyat Gazetesi
ISSN 2980-0447