Yazar adayları için nitelikli bir seçenek: Kitap Cumhuriyeti

Kuruluşu üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, on üçüncü kitabını yayımlamaya hazırlanan Kitap Cumhuriyeti’ndeki tüm kitaplar dijital ve ücretsiz.

Yayın Kurulu’nda Müge İplikçi, Ömer Turan, Tuğba Dedeoğlu Demir, Emrah Polat ve Feridun Andaç’ın bulunduğu Kitap Cumhuriyeti’ne bilgi@kitapcumhuriyeti.net adresi üzerinden soru sorulabilir ve dosya gönderilebilir.

kitapcumhuriyeti
Döviz kurlarındaki artış ve yayınevlerinin kağıt temininde yaşadığı sorunlar, maalesef yayımlanan başlık sayısının azalması gibi bir sonuç doğurmakta; yani yazar adaylarının kitaplarını yayımlatmaları eskiye göre çok daha zor. Tam da bu noktada, dijital bir yayın olan Kitap Cumhuriyeti, nitelikli bir seçenek olarak yazar adaylarına gün yüzüne çıkma imkanı sunuyor. Ayrıca, kitabı yayımlanan yazarlar devasa edebiyat dünyasında kendilerini yalnız hissetmiyorlar; Kitap Cumhuriyeti’ni ve Edebiyat Haber’i her zaman yanlarında görüyorlar.  

Yazarlar için Kitap Cumhuriyeti hangi hizmetleri sunmakta?

Yazar ve yazar adayları; Kitap Cumhuriyeti’ne başvurabilir, başvurular yayın kurulumuz tarafından titizlikle değerlendirilir. Yayımlanmasına karar verilen kitap için tüm süreçler uzman ekibimizce organize edilir. Yani düzelti, son okuma, kapak tasarımı, tanıtım metni, iç tasarım hizmetlerinin tamamı sunulur. Gerekirse yazar, geliştirici editörlük hizmeti de alabilir. Yayıma hazır hale gelen kitaplar kitapcumhuriyeti.net üzerinden ücretsiz, sınırsız ve süresiz olarak indirilebilir. Ayrıca kitapların tanıtımı hem Kitap Cumhuriyeti hem Edebiyat Haber sosyal medya hesaplarından yapılır. Unutmayın: “Kitaplar özgürlük ister!”

1932-2024 © Edebiyat Gazetesi
ISSN 2980-0447